Jak díky výchově připravit skvělou budoucnost svému dítěti?

Zjistěte, co můžete jako rodiče udělat, abyste natrvalo pozitivně ovlivnili život vašeho potomka a uchránili ho pozdějších problémů.


Vše důležité najdete v e-booku

Výchova bez negativních
podvědomých vzorců

aneb
Vyvarujte se nechtěných rodičovských chyb

Výchova bez negativních podvědomých vzorců
Kateřina Diblíková

Kateřina Diblíková

Dnes jsem dočetla Vaši úžasnou knihu a jsem nadšená. Tahle kniha je naprostým požehnáním na mojí cestě rodičovstvím. Přečetla jsem snad všechny knihy na trhu a nabízejí vesměs to samé: postupy, jak reagovat na emoce dítěte - co dělat, když se vzteká, proč se vzteká, uznávat jeho emoce, respektující výchova, atd. Moc pěkná teorie, která dává smysl. A pak v reálu je ale moje reakce úplně jiná a přijdou výčitky, že jsem to nezvládla líp.

Díky Vám už konečně chápu, že na to musím jít úplně jinak. Všechno do sebe zaklaplo, a já teď k sobě přistupuji s laskavostí a pochopením. Rozumím, proč reaguji tak, jak reaguji, a nejlepší na tom je, že se s tím dá pracovat, a teď už vím, jak. Otevřely se mi úplně nové dveře.

Knihu bych doporučila všem rodičům, kteří se brodí v záplavě knih a pořád cítí, že jim to nefunguje. Doporučila bych ji i lidem, kteří zatím děti nemají, aby si vyřešili v životě co nejvíce nefunkčních vzorců a nepředávali je svým dětem. Je vhodná i pro lidi, co děti neplánují, protože jim pomůže rozkrýt a pochopit mnoho z jejich života.

Díky své terapeutické práci s klienty a analýzou jejich dětství jsem získala řadu poznatků, které vám teď chci předat.
Věděli jste, že životní nesnáze dospělých lidí jsou téměř vždy způsobeny špatnými podvědomými programy z dětství?

Zcela jasně už dnes vidím, že nevhodná výchova rodičů může člověku přinést osobní a vztahové problémy, životní nespokojenost nebo komplikace při výchově vlastních dětí. Tak tomu bývá i u mých klientů.

Vy teď ale máte možnost vyvarovat se chyb
a předat ve výchově jen to nejlepší!

Jitka Štipčáková

Jitka Štipčáková

Kniha od Lady není žádné rychlé počteníčko k odpolednímu čaji, co jen tak přelítnete očima. Jedná se o propracovaný materiál s velkým rozsahem a provázaností, až mě z toho někdy mrazí!

Moc mě potěšilo, že jsou popsány jednotlivé součásti a jejich návaznost. Jsem ráda, že Lada pokryla všechny části, nenapadá mne, která by mohla ještě chybět.

Co je naprosto úžasné, jsou RADY a metody! Rady, jak na změnu, co dělat, co nedělat, co se osvědčilo a co fakt ne. Tím, že kniha předtím popisuje, co s čím souvisí a nakonec dává radu a metodu, jak s tím pracovat, je super pozorovat, jak malá změna na jedné straně postupně mění celý řetězec jiných situací.

Myslím, že toto by neměla být kniha, ale učebnice. Děkuji, Lado.
"

V práci jsem se setkávala s nešťastnými lidmi, kteří se chtěli dostat ze své špatné situace.

 

Teprve, když jsem pochopila, že na vině je jejich dětství, když jsem odhalila souvislost mezi jejich aktuálními problémy a starými vzorci od jejich rodičů, přišlo rychlé řešení a terapie byla velmi úspěšná.

Proč ale řešit následky,
když můžeme problémům předejít?

Začněte už teď odmala utvářet sebevědomého, úspěšného a spokojeného člověka, který bude v dospělosti v pohodě.

Díky e-booku Výchova bez nežádoucích podvědomých vzorců budete vědět, jak na to, a vaše dítě nemusí v budoucnu procházet zbytečnými komplikacemi.

Navíc si také po přečtení knihy lépe poradíte s případnými výchovnými problémy.
Monika Černá

Monika Černá

Doporučuji všem, kteří chtějí pro sebe nebo své děti svobodný život bez zbytečné zátěže a škodlivých programů, ale také jako prevenci toho, čeho se ve výchově vyvarovat.

V e-booku jsou popsány rozmanité bolestné situace, se kterými jsme se jako děti mohly setkat a které nám tak negativně řídí život.

Líbí se mně, že jsou u každé situace uváděny skutečné příběhy, které ukazují, jak moc nás může poznamenat přístup rodičů, a to i v případě, když si myslí, že to dělají s dobrým úmyslem. Také já sama jsem se v některých situacích poznala, a to jsem si myslela, že už vím, jak na to . Navíc jsem si připomněla svoje vlastní bloky z dětství.

Vyhovuje mně, že autorka toto téma popisuje komplexně, propojuje souvislosti a vnímá to, co je pod povrchem. Na konci je zmíněn i dostatečně dlouhý seznam metod, jak si pomoci.


Kéž si knihu přečte co nejvíce lidí.
"

Lada Skulilová

S podvědomými vzorci pracuji dnes a denně a znám je ze všech stran.

 

→ Skryté řeči vzorců po letech praxe dokonale rozumím.

 

→ O vzorcích a jejich projevech jsem už dříve napsala podrobný e-book.

 

→ Na odbourávání škodlivých vzorců z podvědomí mám pro klienty svou vlastní efektivní techniku.

A teď vám předkládám ucelený pohled na vznik vzorců v procesu výchovy.
Tereza Tučková

Tereza Tučková

Pokud toužíte své dítě vychovat směrem k úspěchu a spokojenosti, přitom vám není vzdálená myšlenka, že jeho chování může být odrazem vašeho podvědomého nastavení, s touto knihou jste narazili na poklad!

Z pozice autorky je vidět obrovský přehled v tématu a obdivuhodná terapeutická zkušenost – v mnoha jejích příkladech jsem viděla buď sebe, nebo osoby ze svého nejbližšího okolí. Přiznám se, že párkrát u mě ukápla i slza. Což nepovažuji za chybu, ale naopak za úžasnou přednost knihy. Že vás dokáže citlivě, ale přitom nekompromisně vtáhnout do vlastních, hluboko zasunutých vzpomínek a dá vám šanci se na ně podívat už ne z pozice oběti, ale z pozice milujícího rodiče, který nechce svá nezpracovaná témata dále předávat svým dětem.

Samozřejmě nejvíce AHA momentů jsem měla u kapitol, které se věnovaly vzniku a projevům nefunkčních vzorců u nás, dospělých rodičů. Lada v závěrečné kapitole předkládá i možné metody, jak se z vlivu podvědomých vzorců vymanit.
"

Co Vám e-book přinese?

umožní vám podívat se na výchovu dětí jinýma očima než dosud

nahlédnete pod povrch toho, co v procesu výchovy probíhá

pochopíte, jakým způsobem právě teď a tady vytváříte základ pro celý další život vašeho potomka

dozvíte se, čemu se máte jako rodič při výchově raději vyhnout

vysvětlím vám, proč vzniká většina výchovných problémů

stanete se ještě lepším rodičem

Lenka Kraupnerová

Lenka Kraupnerová

Ebook bych doporučila všem, kteří si uvědomují, že vše se vším souvisí, chtějí se učit a posouvat, a tím inspirovat, a ne pouze měnit ostatní.

U některých částí jsem pokyvovala a usmívala se. Potěšila mě délka a skladba kapitol, kdy bylo vždy několik konkrétních příkladů k tématu.

Co mě zahřálo u srdce, byl závěr včetně krásného závěrečného citátu. Mám se zase nad čím zamyslet a podívat se, zda je třeba ještě někde poklidit.
"

Už nebudete muset pročítat spousty knížek, hledat a zkoumat postupy, které jsou správné nebo které by zabraly právě na Vaše dítě. 

 

Teď dostáváte do rukou pěkně pohromadě všechny podstatné a potřebné informace, jež jsou odpozorované čistě z praxe, bez zbytečných teoretických rozborů.

 

Mrkněte do textu:

V jednotlivých kapitolách objevíte

vliv sourozeneckých vztahů

vliv vztahu mezi rodiči

vliv různých rodičovských přístupů

vliv prenatálního vývoje a porodu

a mnoho dalšího

E-book Výchova

To vše doplněno o příklady ze života plus nasměrování, jak se dá se škodlivými vzorci pracovat.

Cena e-booku je 480 Kč.

Objednávejte jednoduše a hned kliknutím zde: