Proč se nebojím nákazy

Mám 4 dobré důvody, o které se s vámi chci podělit a které vám můžou pomoct postavit se k aktuální situaci trošku jinak.

Nechci, aby titulek vyzněl nějak samolibě. K potvoře, která může zabít tisíce lidí, mám velký respekt. Ale přesto nehodlám vpouštět (a to fakticky, ani pomyslně) něco takového do svého života a do svého energetického pole.

Můj první důvod: strach je škodlivý

Předně se tedy nebojím a nechci bát proto, že bát se znamená oslabovat svou obranyschopnost. Strach nás paralyzuje a naleptává.

Platí také: čeho se bojím, to přitahuji.

Proto je potřeba strach do svého života vůbec nepouštět. A v tomto období to platí dvojnásob (nebo trojnásob?)

Možná se vás tento problém se strachem vůbec netýká. Jste v klídku. Ale někdo je prostě na strach náchylnější. Bývají to třeba lidé, kteří už mají s ohrožujícími situacemi nějaké zkušenosti, v dětství zažívali nějaké strachy apod. Aktuální dění jim automaticky tyto jejich staré prožitky v podvědomí oživuje.

A tak cítí nejen aktuální strach z toho, co je teď – s tím by si možná ještě nějak rozumově poradili, ale zároveň prožívají i svůj starý nezpracovaný strach, který si táhnou z minulosti (jedná se o princip tzv. restimulace pocitů, který objasňuji ve svém eBooku zdarma "Buďte strůjcem svého štěstí"). A toho se nedá vědomě zbavit. A tak vlastně celou situaci snášejí mnohem hůř.

Jejich strach je vždy spuštěn nějakým podnětem – informací zvenku, anebo i vlastním přemýšlením o obávaném tématu. Myšlenky jsou obecně velmi častým spouštěčem strachu. (Nemluvím tady teď o případech permanentních strachů a úzkostí u lidí s psychickými problémy. To je jiná kapitola.)

Zastavit přicházející informace není tak těžké.

Nesledujte neustále aktuální vývoj, nová čísla a procenta, nová nařízení a omezení, situaci s ochrannými pomůckami apod. Ty hlavní informace, které potřebujete vědět pro svůj vlastní život, se k vám stejně odněkud dostanou.

Chcete-li za každou cenu zůstat v obraze, pusťte si večerní zprávy na Jedničce v sedm hodin a poslechněte si prvních 5 – 10 minut. Ne víc! Tam zazní to hlavní a pak už rychle vypnout.

Ale jak přestat přemýšlet o něčem, co mě zneklidňuje

a nedá mi to pokoj?

V hlavě může být vždycky jen jeden obsah. Když stočíte myšlenky jedním směrem, nemůžete zároveň přemýšlet o něčem jiném.

Pro mě je takovým pěkným uklidňujícím momentem, když si vytáhnu staré fotky z míst, kde nám bylo dobře. To pak prohlížíte, vzpomínáte a nenápadně se přelaďujete do úplně jiného módu …

Ale nemůžeme se věnovat celý den jenom probírání fotek a odreagovávat se od znepokojujícího okolního dění luštěním sudoku nebo čtením, že? A tak v případě potřeby můžete vyzkoušet toto:

Najít si a mít připraveno příjemné téma,

na které se v hlavě přeladíte vždycky, když vás nějaké chmury přepadnou. Plán, na který se těšíte, příjemná vzpomínka, oblíbená afirmace…. Aktivním přemýšlením o tom, co si sami zvolíte, nedáte obávanému tématu šanci.

Trochu podobný účel plní nejrůznější mantry,

které si člověk odříkává. Můžete využít třeba taky havajského Ho‘oponopono, které vám zároveň prospěje i z hlediska navýšení energetických vibrací. Je to mechanické opakování 4 vět stále dokola: miluji tě - omlouvám se ti - prosím, odpusť mi - děkuji ti.

Další variantou je uvědomování si všeho pozitivního,

co i v této situaci stále mám (střecha nad hlavou, dostatek potravin, chytré děti...). Všímejte si těchto „samozřejmostí“ a buďte za ně vděční.

 


Výborným prostředkem je zpěv.

„Když ti není hej, tak si zazpívej …“, i když se vám do toho zpočátku třeba moc nechce. Pozitivní účinky zpěvu na organismus a psychiku i vaši vibrační úroveň jsou vícenásobné. Zpívejte si co nejčastěji!

Snažte se trávit čas v přírodě

Psychicky se uvolníte a na rozdíl od prostředí plného lidí tam žádný virus nechytíte.

Tvůrčí činnost je něco, co má schopnost vás zcela pohltit.

Výborná volba právě v této době. Pusťte se do vyrábění, zvelebování nebo tvoření a buďte užiteční. Nebo si zkrátka jen dopřejte trochu radosti a hravosti – to je na tom to hlavní, i když váš výtvor jinak žádné využití nemá.

Zaměřte se na pomoc druhým.

Je tu někdo, kdo mě potřebuje? Kdo je na tom hůř než já? Co pro něj můžu udělat? Toto je velmi dobrá „terapie“, která vám navíc přinese dobrý pocit z dobrých skutků. Když nelitujete svého času pro záležitosti druhých, bude vám v tomto případě odměnou odpoutání se od vlastních problémů a nepříjemných pocitů.

Odstraňte staré strachy

Jestli máte některé své vzpomínky spojené s prožitky strachu, pomůže vám, když své staré emoce zpětně odstraníte z podvědomé paměti nějakou technikou pracující s minulostí. Osobně v praxi používám regresi (bdělou nebo hypnotickou), která se s vašimi dávnými strachy rychle a účinně vypořádá tak, aby se už nevracely.

Další tipy, co dělat a co hlavně nedělat, když vnímáte nějaký problém nebo jste ve špatné situaci, uvádím ve starším článku Co dělat v případě psychické krize.

Můj druhý důvod: mentální a duchovní ochrana

Lehce ve výhodě jsou dnes ti, kteří důvěřují nějakému Vyššímu řádu, Univerzální inteligenci či jiným podobným mocnostem. Tak mohou věřit např. tomu, že svým vědomým napojením na tyto vyšší sféry získávají už automaticky určitou ochranu. Jakmile požádáte o ochranu a odvrácení všeho zlého, jste vyslyšeni.

Jestli pro vás není schůdná cesta odevzdání se do rukou vyšší moci, využijte toho, že myšlenky tvoří realitu a zvolte si takové prožívání a realitu, která bude strachu i obav prostá. Můžete k tomu využít např. těchto prohlášení:

„Jsem zdravý/á, a tak to i zůstane.

„Přitahuji pouze situace plné pevného zdraví, pohody, prosperity, hojnosti, lásky a radosti, protože s tímto jsem plně v souladu.“

„Můj život je plný radosti a lásky a moje energie (vibrace/frekvence) je příliš vysoká na to, aby ke mně přitáhla tak nízkou vibraci (jako je nákaza).“

Přijměte tato přesvědčení za svá a posilujte si nadále své vysoké vibrace. K tomu slouží právě opakované směrování pozornosti a vědomí do sféry lásky a radosti, vděčnosti, dobra, Boha, krásy apod. Abyste přitahovali dobré a pozitivní věci, je důležité se udržovat v rovině těchto „vysokých“ emocí. A stav, kdy jste naladěni na vysoké emoce, je pravým opakem strachu.

Dostatečně vysoká vibrační úroveň bytosti bude jako prevence proti virům i jiným patogenům pravděpodobně nejúčinnější. Takže co kromě života v lásce a radosti můžete ještě udělat pro navýšení svých vibrací (frekvence)?

  • pravidelná meditace
  • povznášející prožitky všeho druhu – umění, hudba, krásné věci
  • pocit vděčnosti (alespoň jednou denně poděkujte „Vesmíru“ za několik z těch mnoha pozitivních věcí, které v životě máte)
  • vyčištění podvědomé paměti od starých křivd, ran, nepříjemných prožitků nebo traumat, v prvé řadě těch z dětství (např. pomocí bdělé regrese nebo regresního přepisu)
  • aplikace autopatie (viz následující bod).

Duchovní ochranu a uvedené postupy můžete doplnit následující vizualizací, kterou používám, když se v současnosti vydávám mezi větší množství lidí.

Představím si, že moje tělo je uvnitř velké svítící koule, dosahující asi metr ode mě na každou stranu. Tato koule, vyplněná bílou září (nebo duhovým světlem, chcete-li), je zvenčí neprostupná pro cokoliv škodlivého a nebezpečného a vytváří kolem mě ochranný obal.

Můj třetí důvod: autopatie

Když víte, že máte v ruce něco, co může vysokou měrou a celkem jednoduše přispět k odstranění nejrůznějších patogenů z vašeho těla, jste hned klidnější. Jednou takovou možností je autopatie.

Jedná se o alternativní metodu sebeléčby, která spočívá v tom, že si pomocí vody doma naředíte (tzv. potencujete) svou tělesnou nebo energetickou informaci (slinu, dech nebo pránu), a tak si vyrobíte svůj vlastní lék - samozřejmě na základě přesně stanoveného postupu a podmínek.

Autopatii se věnuji a používám ji s různými přestávkami už hodně dlouho. Protože harmonizuje přímo řídící sféru bytosti, dokáže si poradit s celým spektrem problémů. Pokud jde o viry, autopatie je přímo nezabíjí, ale vede vaše tělo tak, aby si s nimi samo poradilo.

Preparát z vařeného dechu je optimální autopatická technika na zvládání virových infekcí v dýchacích cestách i jako PREVENCE proti nim.

Není řečeno, že použití autopatie vás se 100%-ní účinností vyléčí z případné nákazy (ovšem může!). Je to ale přinejmenším silná podpora zdravotního stavu i jakékoliv jiné léčby a je to rozhodně posílení vaší vitální síly. A vitalita přímo souvisí s odolností.

U autopatie nehrozí žádné poškození, maximálně vám to při špatné strategii nebude zabírat. Podrobnosti najdete v knihách o autopatii, anebo rychleji u nejbližšího autopatického poradce. Obojí najdete na autopatie.cz.

Můj čtvrtý důvod: MMS

Je to další věc, kterou využívám pro zachování zdraví. Jde o speciální chemikálii, která slouží k alternativní léčbě nejrůznějších zdravotních potíží tím, že tělo v podstatě dezinfikuje. Setkat se můžete i s jinými jeho formami pod názvem CDS aj.  Měli byste vědět, že MMS není oficiálně schváleno a že jeho používání nutně vyžaduje seznámit se velmi podrobně s návody.

Při nesprávném postupu a užití hrozí nevratné poškození organismu!

MMS používám v souladu s předepsaným postupem v případě potřeby už léta, orálně i inhalačně, a ještě nikdy mi nijak neuškodilo. Naopak - pomohlo. A v boji s koronavirem je účinnou alternativní zbraní, a to i podle vyjádření některých lékařů. Ovšem tak jako u každé alternativy je jeho užívání čistě na vaši vlastní zodpovědnost.

Pokud jsem přes den mezi lidmi, vyrobím si pak večer ze 2+2 kapek základních sloučenin roztok, uvolňující dezinfekční plyn oxid chloričitý a dám si dva jemné nádechy proti případným virům v plicích.

MMS si nekompromisně poradí s viry, parazity i bakteriemi v těle. Zabije je. Ale jiným způsobem, než třeba antibiotika. Při orálním podání nezničí důležitou střevní mikroflóru.

Návod, jak užívat MMS preventivně k dezinfekci plic, dezinfekci prostoru apod. nebo jako léčbu v případě nákazy, najdete např. v tomto FB příspěvku autora Oty Nepilého.

Jak vidíte, není třeba propadat panice. Věřím, že vy i vaši blízcí proplujete touto nezvyklou dobou ve zdraví a najdete možnosti, jak tento čas pro sebe využít pozitivním způsobem.

Další články:

Autor: Lada Gracy Skulilová

Jsem expertkou v oblasti psychických, psychosomatických a vztahových problémů a jejich řešení. ||| Mou vášní je odhalování a odstraňování skrytých podvědomých vzorců z dětství, které lidem brání v jejich štěstí a jsou zdrojem většiny problémů v dospělém věku. ||| Dokážu také poradit rodičům, jak tyto vzorce nevkládat do psychiky jejich dětí. Jsem autorkou e-booku Výchova bez negativních podvědomých vzorců aneb Vyvarujte se nechtěných rodičovských chyb. ||| Jsem autorkou efektivní terapeutické techniky regresní přepis v hypnóze. ||| Můj příběh si přečtěte zde >> |||

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.